شب شعر «امتداد» در باغ موزه نگارستان برگزار شد

۰۸ مهر ۱۳۹۹ | ۰۹:۳۲ کد : ۱۵۴۳۱ اخبار
تعداد بازدید:۷۴
شب شعری به مناسبت هفته دفاع مقدس با عنوان «امتداد» روز یکشنبه ششم مهر ماه از ساعت ۱۹ تا ۲۱ در باغ موزه نگارستان برگزار شد.
شب شعر «امتداد» در باغ موزه نگارستان برگزار شد

به گزارش روابط عمومی اداره امور موزه‌ها و فضاهای فرهنگی دانشگاه تهران؛ شب شعری به مناسبت هفته دفاع مقدس با عنوان «امتداد» روز یکشنبه ششم مهر ماه از ساعت ۱۹ تا ۲۱ در باغ موزه نگارستان برگزار شد.

در این مراسم حجت الاسلام سهرابی مدیر کل سازمان تبلیغات اسلامی استان تهران و حجت الاسلام و المسلمین رحیمی صادق مدیر حوزه‌های علمیه برادران استان تهران و همچنین جمعی از طلاب برادر و خواهر حوزه‌های علمیه استان تهران که در زمینه شعر فعالیت داشتند، در این برنامه نیز حضور یافتند و چند نفر از طلاب برادر و خواهر به نمایندگی، اشعار خود را ارائه دادند.

امتداد

سعید بیابانکی، محمدرضا طهماسبی، میلاد عرفانپور، محمود حبیبی، علی داوودی، حجت الاسلام رضا حاج حسینی، حجت الاسلام حسین مودب، خانم نانی زاد از استان تهران، حجت الاسلام سید حسن مبارز از مشهد، حجت الاسلام محمد مهدی شفیعی، سید جواد شرافت(مجری)، حجت الاسلام جواد محمد زمانی و حجت الاسلام محمد مهدی خان محمدی از قم در برنامه شب شعر «امتداد» اشعار خود را سرودند.

همچنین قرار است به همت مدرسه «راهبری علم و عمل» به زودی انجمن و یا خانه شعر طلاب تهران تأسیس ‌شود و طلاب جوان و علاقمند، ضمن افزایش مهارت‌های خود در کنار اساتید، جریان شعر حوزه علمیه تهران را رونق ببخشند.

گفتنی است؛ این برنامه توسط مدرسه راهبری علم و عمل، سازمان تبلیغات اسلامی استان تهران و با مشارکت معاونت فرهنگی اجتماعی دانشگاه تهران برگزار شده است.

کلید واژه ها: باغ موزه نگارستان باغ نگارستان


نظر شما :

توجه! لطفا دیدگاه خود پیرامون این مطلب را در این قسمت درج نمایید و برای ارسال سایر درخواست ها و پیام ها به بخش تماس با ما مراجعه فرمایید.