عضویت در کانون هواداران بازدید مجازی موزه نگارستان

عضویت در کانون هواداران

به نام یزدان پاک

فرم کانون هواداران باغ نگارستان

دوست گرامی
لطفاً متن ذیل را مطالعه نمایید و در صورتیکه شرایط عضویت در کانون هواداران باغ نگارستان را پذیرا هستید، آن را تایید کنید. پس از بررسی و پذیرش شما در کانون هواداران باغ نگارستان، کارت عضویت برای شما صادر می‌گردد.
شما دوست عزیز می توانید با عضویت در کانون هواداران باغ نگارستان در راستای حمایت از این مجموعه با کمک های مادی و معنوی خود با باغ نگارستان و هم دلان خود همراه باشید؛ در جلسات آتی هواداران شرکت نموده و در تصمیم گیری های اساسی برای باغ سهیم بوده و از مزایای کارت عضویت این کانون بهره مند گردید.
من باغ نگارستان را دوست دارم زیرا پیشینه آن را می‌شناسم. می‌دانم این مجموعه یادگاری است از دوران گذشته که در ابتدا اهمیتی سیاسی داشته ولی در دوره‌های بعد مکانی برای تربیت نخستین دانش‌آموختگان آموزش عالی در دامان نخبگان میهن بوده است. در طول بیش از نیم قرن، تعداد زيادي از شخصيت‌هاي علمي، ادبي و هنري کشور در اين مجموعة تاريخي به تعلیم و تعلّم پرداخته‌اند. در حال حاضر موزه تاریخ و مفاخر دانشگاه تهران، موزه مکتب کمال‌الملک و کانون کودکان و نوجوانان را با مجموعه‌ای از اسناد و مدارک تاریخی و آثار و اشیای فرهنگی و هنری در خود جای داده است.
اینجانب با آگاهی از متن فوق، تمایل دارم به عضویت کانون هواداران باغ نگارستان در بیایم و با افتخار برای اعتلای نام باغ نگارستان و پاس‌داشت و حفظ کرامت و شأن این مکان شریف تلاش کنم و آن را مانند گرانبهاترین میراث مادی و معنوی کشورم عزیز بدارم.

عضویت در کانون هواداران باغ موزه نگارستان
  • این فیلد برای اعتبار سنجی است و باید بدون تغییر باقی بماند .