عضویت در کانون هواداران بازدید مجازی موزه نگارستان

۴٠ هزار بازدیدکننده در ١٠ روز؛ رکورد بازدیدکنندگان موزه‌های دانشگاه شکست

بیش از ۴۰ هزار گردشگر، تنها در ۱۰ روز، از باغ‌موزه نگارستان و موزه مقدم دیدن کردند؛ جشنواره نوروزی باغ‌موزه نگارستان و موزه مقدم در ایام نوروز ۱۳۹۷، برگزار شد و طی آن در ۱۰ روز تعطیلات نوروزی، ۳۱۱۵۸ گردشگر از باغ‌موزه نگارستان و ۱۲۳۰۷ گردشگر از موزه مقدم دیدن کردند.

هم‌زمان با فرا رسیدن ایام نوروز، باغ‌موزه نگارستان با برنامه‌های متنوع فرهنگی و هنری در قالب جشنواره نوروزی میزبان گردشگران و علاقه‌مندان بود.

از بازديدكنندگان شاخص مى‌توان به حضور شخصیت‌های فرهنگی و سیاسی در ایام نوروز در دو مجموعه باغ‌موزه نگارستان و موزه مقدم اشاره کرد‌. چهره‌هايى چون دكتر علی‌اکبر آخوندی وزیر راه و شهرسازى، دكتر على ربیعی وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعى، استاندار تهران، دكتر فرجى دانا، علی دایی، دكتر محسنی شهردار منطقه ۱۲، هنرمندان و بازيگران سينما اشاره کرد.

گفتنى است، در اولین جمعه بعد از تعطیلات، جمعه ١٧ فروردين ١٣٩٧، ۲۴۴۰ نفر از باغ‌موزه نگارستان، همچنین ۱۷۴۰ نفر پنجشنبه ١٦ فروردين از موزه مقدم بازديد كردند.

با بررسی آمار و نظرسنجی‌ها، میزان رضایت مراجعه‌کنندگان، حداکثری بوده و میزان بازدید گردشگران در این بازه زمانی نسبت به سال‌های گذشته رشد چشمگیری داشته است که توانست رکورد بازدید نوروزی خود را ارتقا دهد.

گفتنی است، بازدید از باغ‌موزه نگارستان در نوروز ۱۳۹۷ نسبت به زمان مشابه در سال ۱۳۹۶، نزدیک به ۱۰۰ درصد رشد داشته است.

برچسب,,,,,,,

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *